Nowa firma - agencja-ubezpieczeniowa

Agencja ubezpieczeniowa

nowa-firma.com.pl

Forum

Jak otworzyc agencje ubezpieczeniową?? (Karol)
chyba jedynie na zasadzie franczyzy. musisz się skontaktować z agencjami ubezpieczeniowymi i dogadać sie czy zgodziłyby się na taki układ
(więcej...)

2
Umowa agencyjna.. (Kasia99)
To, że pracujesz w Agencji Ubezpieczeniowej nie oznacza, że jesteś z nią związana umową agencyjną!!! Umowa agencyjna polega na tym, iż agent zobowiązuje się, w zakresie działalności swego przedsiębiorstwa, do stałego pośredniczenia, za wynagrodzeniem, przy zawieraniu z klientami umów na rzecz dającego zlecenie przedsiębiorcy albo do zawierania ich w jego imieniu. Agencja Ubezpieczeniowa może, tak jak każda inna osoba prawna, zawierać z osobami fizycznymi umowy zlecenia, o dzieło, o pracę, agencyjną. We wszystkich tych umowach zobowiązuje strony do dokonywania na jej konto odpowiednich czynności - w przypadku umowy o pracę - do świadczenia pracy, w przypadku umowy o dzieło - do wykonania określonego dzieła, itd. Skoro już pracujesz dla tej agencji to z pewnością nie na podstawie umowy agencyjnej (bo wówczas musiałabyć prowadzić własną działalność gospodarczą).
(więcej...)

1
Agent ubezpieczeniowy (Sandra)
Hey. Niby nie pracowałam w tym zawodzie ale zawsze są plusy i minusy danej pracy. Przypuszczam ze część zarobków będzie opartych na prowizji od zawartych umów. Więc jeżeli nie pozyskasz duzej liczby klientów nie osiągniesz dużych zarobków. Ja bym jednak się nad tym zastanowiła
(więcej...)

2
Ile zarabia agent ubezpieczeniowy? (Lilka)
Hey. Mój kuzyn co jakiś czas przynosi mi i mojej mamie jakieś papierki, prezentuje ubezpieczenia. A ja mam pytanie ile taki agent może zarabiać? Pytam bo w przyszłości chciałby mnie do tej pracy wkręcić.
(więcej...)

1

Dodaj nowy temat:

Tytuł:
Autor:
Wpisz poprawną odpowiedz
aby wysłać wiadomość
Co lepiej pływa: kowadło czy rekin